Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
χαμηλό φως αναγνωριστικών σημάτων αεροπορίας έντασης πύργων τηλεπικοινωνιών των οδηγήσεων 3W 32CD
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών FAA L810 |
| Λειτουργούσα τάση: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
32.5cd λάμψη των χαμηλών φω'των προειδοποίησης αεροσκαφών έντασης FAA L810
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | 32.5cd λάμψη των χαμηλών φω'των προειδοποίησης αεροσκαφών έντασης FAA L810 |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Χαμηλός ελαφρύς ελεγκτής αεροπορίας έντασης
| Εκτιμημένος δύναμη ανεφοδιασμός: | AC120V (±10%) |
|---|---|
| Εκτιμημένη ισχύς συχνότητα: | 50HZ-60HZ |
| Κατανάλωση ισχύος: | 5w |
10NM ηλιακά τροφοδοτημένα θαλάσσια φω'τα ναυσιπλοΐας
| Όνομα προϊόντων: | 10NM ηλιακά τροφοδοτημένα θαλάσσια φω'τα ναυσιπλοΐας |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
1-6nm ηλιακό φανάρι 300LUX θαλάσσιας ναυσιπλοΐας βαρκών 12V14AH
| Ζωή υπηρεσιών ηλιακού πλαισίου: | >30 έτη |
|---|---|
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
| Κάθετη απόκλιση: | >8° |
Ηλιακός τροφοδοτημένος σημαντήρας θάλασσας φαναριών ναυσιπλοΐας IALA 12-20NM
| Τύπος: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας 10NM 20NM |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
Helipad Windsock 1.5m 2.5m 3m 5m
| Προαιρετική τάση ανεφοδιασμού: | DC12V, AC120V, AC220V |
|---|---|
| ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: | -40℃~85℃ |
| Περιβαλλοντική υγρασία: | ≤95% |
ανοξείδωτο 304 windsock/αναγνωριστικό σήμα/windcone κατεύθυνσης αέρα
| Διάμετρος: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| ύψος: | προσαρμοσμένος |
| Υλικό ιστών: | Ανοξείδωτο SUS 304 |
σφαίρα προειδοποίησης αεροσκαφών συντελεστή αντανάκλασης 600mm
| Πρότυπο: | σφαίρα προειδοποίησης αεροσκαφών συντελεστή αντανάκλασης 600mm |
|---|---|
| Γενικό μέγεθος: | 600mm×741.5mm×600mm |
| Μέγεθος εγκατάστασης: | Προσαρμοστείτε στο καλώδιο 35mm~150m ㎡ |

