Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
Σταθερό ρυθμισμένο 32.5CD FAA ηλιακό οδηγημένο φως παρεμπόδισης πύργων λάμψης
| Διαμορφώστε το αριθ.: | 32.5CD ηλιακό οδηγημένο φως παρεμπόδισης πύργων |
|---|---|
| Τρόπος εργασίας: | Λάμψη και σταθερά |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
Χαμηλή παρεμπόδιση ελαφρύ 300LUX ηλιακής ενέργειας έντασης 2W 3.3AH
| Πρότυπο: | κόκκινο 2W 5.5V 5km χαμηλό φως παρεμπόδισης αεροσκαφών έντασης |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
Σταθερό φως παρεμπόδισης των οδηγήσεων καψίματος 200cd
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
|---|---|
| Ελαφριά ένταση: | ≥200cd |
| Τρόπος εργασίας: | σταθερό κάψιμο |
αδιάβροχα διπλά φω'τα 32.5cd παρεμπόδισης 3W IP67 για τους πύργους
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | IP67 αδιάβροχα διπλά φω'τα παρεμπόδισης για τους πύργους |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
φακός των κόκκινων ηλεκτρικός οδηγήσεων αεροπορίας ICAO 3W AC120V για τους πύργους
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Κόκκινο ICAO AC120V που λάμπει το φως των χαμηλών έντασης οδηγήσεων αεροπορίας για τους πύργους |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Χαμηλό φως αεροπορίας έντασης IP68 3W για το φως παρεμπόδισης πύργων
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 85V~264V |
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών τύπων Β των διπλών οδηγήσεων με την αντίσταση αντίκτυπου
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμηλός τύπος Β έντασης |
| Λειτουργούσα τάση: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
2000cd δακτυλογραφήστε ένα άσπρο φως παρεμπόδισης αεροσκαφών 40W για τον πύργο
| Πρότυπα FAA: | Λ-865 |
|---|---|
| Τύπος: | Gs-MI/F |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Κόκκινες σταθερές AC220V 60Hz 32cd πύργων οδηγήσεις έντασης αεροπορίας ελαφριές χαμηλές
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών |
| Λειτουργούσα τάση: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V ή AC110V |
Χαμηλό σήμα ελαφρύ 10cd πύργων αεροπορίας έντασης 3W ICAO
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑ: | φω'τα παρεμπόδισης αερολιμένων |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 85V~264V |

