Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
Κόκκινο λάμψης 2000cd φως αεροπορίας ICAO ηλιακό για τη μέση ένταση πύργων
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤20W |
|---|---|
| Πρότυπο: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών τύπων Β 15km FAA L864/L865 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 2years |
Υψηλός - ποιότητα κόκκινη σταθερή ελαφριά IP 67 χαμηλά φω'τα παρεμπόδισης έντασης για τα υψηλά κτήρια
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
μέσο φως αεροπορίας έντασης τύπων Β 15km 28W 2000cd
| Πρότυπο: | 2000cd μέσο φως αεροπορίας έντασης τύπων Β |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
2000cd~200000cd η υψηλή ένταση δακτυλογραφεί ένα άσπρο ηλιακό φως αεροπορίας
| Τύπος: | 2000cd~200000cd η υψηλή ένταση δακτυλογραφεί ένα άσπρο ηλιακό φως αεροπορίας |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
Κόκκινο ελαφρύ ηλιακό ICAO αεροπορίας έντασης λάμψης 12V 24AH 20W μέσο
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤20W |
|---|---|
| πρότυπο: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών τύπων Β 15km FAA L864/L865 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 2years |
2000cd μέσος λαμπτήρας αεροπορίας έντασης 20W 15km για τον πύργο
| Πρότυπο: | 2000cd μέσος λαμπτήρας αεροπορίας έντασης 20W 15km για τον πύργο |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
φω'τα αεροπορίας πύργων 5km διπλά 8V 4W ηλιακά τροφοδοτημένα
| Τρόπος: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα αεροπορίας πύργων |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Διπλά φω'τα αεροπορίας ηλιακού πλαισίου 8V 4W FAA L810 για τα κτήρια
| Τρόπος: | Φω'τα αεροπορίας ηλιακού πλαισίου 8V 4W FAA L810 για τα κτήρια |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών τύπων Β 15km FAA L864/L865
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤20W |
|---|---|
| Πρότυπο: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών τύπων Β 15km FAA L864/L865 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 2years |
32.5cd διπλό ηλιακό φως αεροπορίας για την οικοδόμηση
| Τρόπος: | 32.5cd διπλό ηλιακό φως αεροπορίας για την οικοδόμηση |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |

