Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
15W ηλιακά τροφοδοτημένα θαλάσσια φω'τα μακρινού ελέγχου IP68 6NM
| Ζωή υπηρεσιών ηλιακού πλαισίου: | >30 έτη |
|---|---|
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
| Κάθετη απόκλιση: | >8° |
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας 10NM 15NM 20NM
| Τύπος: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας 10NM 20NM |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας μακρινού ελέγχου 15W 6NM
| ΟΝΟΜΑ: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας μακρινού ελέγχου 15W 6NM |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών οδηγήσεων: | >100000 ώρες |
| Προαιρετικό χρώμα εκπομπής: | Κόκκινος, κίτρινος, πράσινος, μπλε, άσπρος |
Ηλιακός φωτισμός 6W θαλάσσιας ναυσιπλοΐας τηλεχειρισμού 7NM IR
| ΟΝΟΜΑ: | 7NM ηλιακός τροφοδοτημένος φωτισμός θαλάσσιας ναυσιπλοΐας |
|---|---|
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
| Κάθετη απόκλιση: | >8° |
Επανακαταλογηστέα ηλιακή φορτηγίδα RS232 12v που προειδοποιεί ελαφρύ 300LUX
| Ζωή υπηρεσιών ηλιακού πλαισίου: | >30 έτη |
|---|---|
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
| Κάθετη απόκλιση: | >8° |
16.5V 20km μέσο φως προειδοποίησης εμποδίων έντασης 20W
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Οπτική σειρά: | 20km |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤20W |
Ρυθμισμένη η λάμψη παρεμπόδιση πύργων 3W 32.5cd οδήγησε το ελαφρύ ICAO L810 IP67
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Κόκκινο σταθερό ρυθμισμένο λάμψη οδηγημένο παρεμπόδιση φως πύργων |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Τα μέσα αεροσκάφη έντασης 40W 2000cd οδηγούν ελαφρύ 100Lux
| Πρότυπα FAA: | Λ-864/865 |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑ: | Η μέση ένταση δακτυλογραφεί ένα φως αναγνωριστικών σημάτων αεροσκαφών |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως αεροπορίας 5km 4W 8V διπλό για τους πύργους
| Οπτική σειρά: | <5km> |
|---|---|
| Δύναμη ηλιακού πλαισίου: | 4W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | >3years |
Η προειδοποίηση αεροσκαφών των οδηγήσεων απόδειξης 100cd διάβρωσης ανάβει τη βάση αλουμινίου
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Gs-LI/B |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 85V~264V |

