Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
κόκκινο λάμψης L865 μέσο έντασης ηλιακό τροφοδοτημένο αεροπορίας φως παρεμπόδισης αεροσκαφών εμποδίων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | φως εμποδίων αεροπορίας |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Lead-acid |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V114AH |
Κόκκινος/κίτρινος ηλεκτρικός ηλιακός φακός προειδοποίησης κυκλοφορίας
| Εγκατάσταση: | Τύπος βιδών βάσεων |
|---|---|
| Ελαφρύς χρόνος: | 10 ημέρες μετά από την πλήρη δαπάνη |
| Μπαταρία: | Μπαταρία λίθιου |
χαμηλό φως αναγνωριστικών σημάτων αεροπορίας έντασης πύργων τηλεπικοινωνιών των οδηγήσεων 3W 32CD
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών FAA L810 |
| Λειτουργούσα τάση: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Η μπαταρία σιδήρου ηλιακού πλαισίου και λίθιου που ενσωματώθηκε ενσωμάτωσε το θαλάσσιο φως
| όνομα προϊόντων: | Ενσωματωμένο θαλάσσιο φως |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
Κίτρινο θαλάσσιο φανάρι γιοτ ναυσιπλοΐας κόκκινου χρώματος 4NM ηλιακό τροφοδοτημένο
| Όνομα προϊόντων: | Θαλάσσιο φανάρι ναυσιπλοΐας γιοτ |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | Οδηγήσεις |
| Εκπομπή του χρώματος: | κόκκινο, yello |
Ανεξάρτητες θαλάσσιες ενισχύσεις κόκκινου χρώματος 6.4V8AH 3NM στη ηλιακή ενέργεια φαναριών ναυσιπλοΐας για τον εσωτερικό ποταμό
| όνομα προϊόντων: | ηλιακό θαλάσσιο φανάρι |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
6.4V8AH ηλιακό θαλάσσιο φανάρι χρώματος μπαταριών 2W πράσινο για την προειδοποίηση σημαντήρων
| Ζωή ηλιακού πλαισίου: | 20years+ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 5years+ |
| Δύναμη ηλιακού πλαισίου: | 2W |
φω'τα AC85V προειδοποίησης αεροπλάνων ICAO 3W FAA για τους πύργους GSM
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Λειτουργούσα τάση: | AC85V~264V |
Υψηλός - ποιότητα κόκκινη σταθερή ελαφριά IP 67 χαμηλά φω'τα παρεμπόδισης έντασης για τα υψηλά κτήρια
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Εναντίον της σύγκρουσης φως αεροπορίας των οδηγήσεων FAA DC12V DC48V για την οικοδόμηση
| Παραγωγή: | Εναντίον της σύγκρουσης οδηγημένο φως παρεμπόδισης αεροσκαφών |
|---|---|
| Τύπος: | Gs-LI/B |
| Λειτουργούσα τάση: | DC12-48V |

