Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
Ηλιακός τροφοδοτημένος σημαντήρας θάλασσας φαναριών ναυσιπλοΐας IALA 12-20NM
| Τύπος: | Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας 10NM 20NM |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
Αυστηρά 20CD 4NM 3.3AH ηλιακά φω'τα ιστών βαρκών γιοτ
| Όνομα προϊόντων: | ο olar τροφοδοτημένος ιστός βαρκών ανάβει τα αυστηρά φω'τα ναυσιπλοΐας γιοτ |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Εκπομπή του χρώματος: | Κόκκινος, μπλε, άσπρος, πράσινος, κίτρινος |
Ηλιακή εσωτερική θαλάσσια μπαταρία φωσφορικού άλατος φαναριών 3.2V3.3AH 300LUX 2W
| Ζωή ηλιακού πλαισίου: | >20years |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | >5years |
| Δύναμη ηλιακού πλαισίου: | 2W |
Φορητά φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων βάσεων SUS 304 τοποθετώντας
| Γενικό μέγεθος (χιλ.): | 125x150mm |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών της πηγής φωτός: | ≥20 έτη |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Φως αναγνωριστικών σημάτων αερολιμένων ελικοδρομίων χρωμάτων AC85V-270V 30W τρία
| Πηγή φωτισμού: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Ύψος: | ≤4500m |
| Περιβαλλοντική υγρασία: | ≤95% |
Dc48v Helipad των πτυσσόμενων οδηγήσεων σταθερό κάψιμο προβολέα 8000LM
| Τύπος: | Helipad οδηγήσεων προβολέας |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC85~265V |
| Συχνότητα ανεφοδιασμού: | 50Hz~60Hz |
Το ICAO ανύψωσε πτυσσόμενο FATO ελαφρύ FAA για το μαξιλάρι Helipcotper
| Τύπος: | oldable φως DesignFATO για το μαξιλάρι Helipcotper |
|---|---|
| Προαιρετική τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: | AC220V, AC120V, DC24V |
| Συχνότητα ανεφοδιασμού: | 50Hz~60Hz |
LiFePO4 φορητό ελικοδρόμιο ελαφρύ 100Lux μπαταριών 2W AC220V
| Γενικό μέγεθος (χιλ.): | 125x150mm |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών της πηγής φωτός: | ≥20 έτη |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Σταθερή καίγοντας Helipad 10W TLOF παρεμβολή ελαφρύ 55cd αδιάβροχη
| Τύπος: | Aming poit φως παρεμβολών ελικοδρομίων |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προαιρετική τάση: AC220V, AC120V, DC48V |
| Συχνότητα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: | 50Hz~60Hz |
Ύψος φω'των 10W 4500M μαξιλαριών ελικοπτέρων της Shell 100cd αλουμινίου
| Τύπος: | 100cd οδηγημένο φως κεντρικών γραμμών τροχοδρόμων |
|---|---|
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προαιρετική τάση: AC220V, AC120V, DC48V |
| Συχνότητα ανεφοδιασμού: | 50Hz~60Hz |

