Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
Χαμηλά φω'τα εμποδίων αεροσκαφών έντασης 3W 5000m Faa L810
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Ο πύργος οδήγησε τα χαμηλά φω'τα εμποδίων αεροσκαφών έντασης |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
10nm φωτισμός θαλάσσιας ναυσιπλοΐας IR Programble για το σημαντήρα
| Όνομα: | 6-10NM ηλιακός τροφοδοτημένος φωτισμός θαλάσσιας ναυσιπλοΐας |
|---|---|
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
| Κάθετη απόκλιση: | >8° |
φως προειδοποίησης εμποδίων υψηλής έντασης μπαταριών 100000cd 12V 24AH
| Τύπος: | φως προειδοποίησης εμποδίων υψηλής έντασης μπαταριών 100000cd 12V 24AH |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
υψηλή ένταση 12V 24AH 40km ηλιακά φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Οπτική σειρά: | 40km |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤40W |
ο τύπος υψηλής έντασης 40km 200000cd ένα εμπόδιο ανάβει
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -40℃~70℃ |
|---|---|
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤40W |
Σφραγισμένο Lead-Acid μπαταριών φως αεροπορίας έντασης κόκκινου χρώματος IP65 ηλιακό μέσο
| Τρόπος: | Ηλιακό μέσο φως αεροπορίας έντασης |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Χαμηλή διπλή αεροπορία ελαφρύ 100Lux έντασης 3W 32.5cd για τους πύργους
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φως παρεμπόδισης αεροπορίας για τον πύργο |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Μέσα φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών χρώματος έντασης 20000cd διπλά
| Μέγεθος εγκατάστασης: | ¢234mm×M8 |
|---|---|
| Εκπομπή του χρώματος: | Λευκό και κόκκινο |
| Ζωή υπηρεσιών της πηγής φωτός: | ≥20years |
20NM υψηλή ένταση 350 λάμποντας φωτισμός θαλάσσιας ναυσιπλοΐας κώδικα
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
|---|---|
| Οπτική σειρά: | 11-20NM |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤20W |
φακός φαναριών 15km ηλεκτρικός φορητός 10NM θαλάσσιος
| Πρότυπο: | φακός φαναριών 15km ηλεκτρικός φορητός 10NM θαλάσσιος |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |

