Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
Χαμηλό ελαφρύ 220v αεροπορίας των οδηγήσεων έντασης 100Lux διπλό φως παρεμπόδισης
| ταξινομήστε: | ICAO FAA |
|---|---|
| Τύπος: | Φως παρεμπόδισης αεροπορίας των χαμηλών οδηγήσεων έντασης |
| Λειτουργούσα τάση: | AC186v~220V |
Λευκό που λάμπει το ηλιακό φως παρεμπόδισης αεροπορίας υψηλής έντασης
| Τύπος: | Λευκό που λάμπει το φως παρεμπόδισης αεροπορίας υψηλής έντασης |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
Κόκκινο 15km μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης ηλιακό
| Όνομα προϊόντων: | Κόκκινο 15km μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης ηλιακό |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Lead-acid μπαταρία |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V12AH |
Ελαφριά δίχρωμη μέση ένταση παρεμπόδισης αεροπορίας καπνοδόχων FPM40 DC12V
| Πρότυπα FAA: | Λ-864 |
|---|---|
| Τύπος: | DC12V φως παρεμπόδισης αεροπορίας καπνοδόχων |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Ηλιακό μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας τύπων Β έντασης
| Όνομα προϊόντων: | Ηλιακό μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας τύπων Β έντασης |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Υψηλό αποδοτικό ηλιακό πλαίσιο κατηγορίας Α |
Μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης 20W 12V 9AH
| Τρόπος: | Μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης 20W 12V 9AH |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
32.5cd διπλό επικεφαλής φως παρεμπόδισης αεροπορίας FAA L810
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | 32.5cd διπλό επικεφαλής φως παρεμπόδισης αεροπορίας FAA L810 |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Φως παρεμπόδισης αεροπορίας των οδηγήσεων IP67 FAA L810 AC220V
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φως παρεμπόδισης αεροπορίας των οδηγήσεων IP67 FAA L810 AC220V |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Διπλή επικεφαλής 3W αεροπορίας βάση κραμάτων αργιλίου παρεμπόδισης ελαφριά για τον πύργο
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | 32.5cd διπλό επικεφαλής φως παρεμπόδισης αεροπορίας FAA L810 |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
2000cd μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης
| Πρότυπα FAA: | Λ-864 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | 2000cd μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |

