Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
ελαφριά IP67 αεροπορίας 32.5cd 3W διπλή χαμηλή ένταση παρεμπόδισης
| Κάθετη απόκλιση: | 10 ° |
|---|---|
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
| Ελαφριά ένταση: | Τύπος Α ≥10cd τύπων Β ≥32.5cd |
AC120V χαμηλός ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης
| Εκτιμημένος δύναμη ανεφοδιασμός: | AC120V (±10%) |
|---|---|
| Εκτιμημένη ισχύς συχνότητα: | 50HZ-60HZ |
| Κατανάλωση ισχύος: | 5w |
2W ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
| Όνομα προϊόντων: | 2W ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
ηλιακός φορητός 15km λαμπτήρας παρεμπόδισης αεροπορίας 12V 14AH 15W
| Πρότυπο: | ηλιακός φορητός 15km λαμπτήρας παρεμπόδισης αεροπορίας 12V 14AH 15W |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
Lampshade 32.5cd AC220V PC ελαφριά χαμηλή ένταση εμποδίων αεροπορίας
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | 32.5cd κόκκινο χαμηλό φως παρεμπόδισης έντασης για τους πύργους |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Η μέση ένταση δακτυλογραφεί ένα ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης 20W
| Τύπος: | Η μέση ένταση δακτυλογραφεί ένα ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης 20W |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
20W διπλό φως παρεμπόδισης αεροσκαφών χρώματος AC110V AC220V
| Πρότυπα FAA: | Λ-864 |
|---|---|
| Τύπος: | Διπλό φως παρεμπόδισης αεροσκαφών χρώματος |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
32.5cd χαμηλή παρεμπόδιση ελαφρύ 3W αερολιμένων έντασης για το υψηλό κτήριο ανόδου
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμηλό φως παρεμπόδισης αεροσκαφών έντασης 32cd διπλό κόκκινο |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Μέσο έντασης φως παρεμπόδισης τύπων Β ηλιακό
| Όνομα προϊόντων: | Μέσο έντασης φως παρεμπόδισης τύπων Β ηλιακό |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
40W υψηλή ένταση 40km ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
| Τύπος: | 40W υψηλή ένταση 40km ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |

