Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
3W διπλός επικεφαλής λαμπτήρας παρεμπόδισης αεροπορίας 32.5cd
| Κάθετη απόκλιση: | 10 ° |
|---|---|
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
| Ελαφριά ένταση: | Τύπος Α ≥10cd τύπων Β ≥32.5cd |
Ελαφριά μέση ένταση παρεμπόδισης αεροσκαφών φακών 20000cd PC για την καπνοδόχο
| Πρότυπα FAA: | Λ-864/865 |
|---|---|
| Τύπος: | Μέσοι φωτεινοί άσπροι ηλεκτρικοί φακοί έντασης 40W στον πύργο |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Υψηλή ένταση λαμπτήρων παρεμπόδισης αεροσκαφών AC220V 20000cd για τους πύργους
| Πρότυπα FAA: | Λ-864/865 |
|---|---|
| Τύπος: | Μέσοι φωτεινοί άσπροι ηλεκτρικοί φακοί έντασης 40W στον πύργο |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
ενισχύσεις των ηλιακών τροφοδοτημένες οδηγήσεων παρεμπόδισης μπαταριών 6W 6.4V 6AH στο φως ναυσιπλοΐας
| Τύπος: | Ενισχύσεις οδηγήσεων στο φως ναυσιπλοΐας |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Υψηλό αποδοτικό ηλιακό πλαίσιο κατηγορίας Α |
200cd 7.4V 10AH ηλιακό τροφοδοτημένο SGS σιδήρου λίθιου παρεμπόδισης ελαφρύ
| Τύπος: | Η μπαταρία σιδήρου λίθιου ενσωμάτωσε τα φω'τα ηλιακής ενέργειας παρεμπόδισης |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Υψηλό αποδοτικό ηλιακό πλαίσιο κατηγορίας Α |
Σταθερό φως παρεμπόδισης των οδηγήσεων καψίματος 15W 200cd
| ταξινομήστε: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Σταθερό φως παρεμπόδισης των οδηγήσεων καψίματος 15W 200cd |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Διπλή κόκκινη παρεμπόδιση ελαφρύ 3W αεροσκαφών 50Lux 32cd
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Χαμηλό φως παρεμπόδισης αεροσκαφών έντασης 32cd διπλό κόκκινο |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Μέση ένταση το φως παρεμπόδισης αεροσκαφών που λάμπει DC12V/24V
| Πρότυπα FAA: | Λ-864 |
|---|---|
| Τύπος: | Μέση ένταση το φως παρεμπόδισης αεροσκαφών που λάμπει DC12V/24V |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Να λάμψει 40 φορές/60W υψηλής έντασης αεροσκαφών λ. φωτός παρεμπόδισης
| Πρότυπα FAA: | Λ-867 |
|---|---|
| Τύπος: | Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών υψηλής έντασης |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
3W χαμηλά φω'τα 32.5cd προειδοποίησης αεροπορίας έντασης για το υψηλό κτήριο ανόδου
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |

