Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
32.5cd/10cd FAA λ-810 διπλός φωτισμός προειδοποίησης αεροσκαφών για τους πύργους
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | FAA λ-810 διπλός φωτισμός προειδοποίησης αεροσκαφών για τους πύργους |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Μέσα λάμποντας κόκκινα φώτα πύργων έντασης ηλιακά
| Τύπος: | Μέσα λάμποντας κόκκινα φώτα πύργων έντασης ηλιακά |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Υψηλό αποδοτικό ηλιακό πλαίσιο κατηγορίας Α |
Κατευθυντικά φωτεινά φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών IP65 για το διπλό κεφάλι πύργων
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Διπλό επικεφαλής φως αεροπορίας |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V |
φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών 15km ηλιακά τροφοδοτημένα 20W IP65
| Δύναμη ηλιακού πλαισίου: | 6wx4 |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | 2years |
| Τύπος μπαταριών: | Lead-acid μπαταρία |
Χαμηλή ένταση 5km ηλιακό αναγνωριστικό σήμα ελαφρύ 3W 14AH για τα κτήρια
| ΟΝΟΜΑ: | Ηλιακό φως παρεμπόδισης πύργων |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V14AH |
Κόκκινα φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών λάμψης 32cd AC110V ICAO FAA για τον πύργο σιδήρου
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | 32cd φως προειδοποίησης αεροσκαφών για τον πύργο σιδήρου |
| Λειτουργούσα τάση: | AC110V/220V |
Ηλιακό τροφοδοτημένο φωτοκύτταρο φωτισμού αεροπορίας 300LUX IP67 20CD
| Οριζόντια παραγωγή: | 360° |
|---|---|
| Κάθετη απόκλιση: | >10° |
| Ζωή ηλιακού πλαισίου: | >20years |
Λ-864 κόκκινη λάμποντας ηλιακή αεροπορία ελαφρύ 20W 2000cd 14AH
| Τρόπος: | Μέσο φως αεροπορίας έντασης ηλιακό |
|---|---|
| Ζωή πηγής φωτός: | >100000hours |
| Πηγή φωτός: | Οδηγήσεις |
12V 5km κόκκινο ηλιακό τροφοδοτημένο χονδρικό εμπόριο φωτισμού προειδοποίησης παρεμπόδισης
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Κόκκινο ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης αεροσκαφών |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
Οδηγημένα IP65 αεροσκάφη ICAO που προειδοποιούν την ελαφριά άσπρη λάμψη για τους πύργους
| FAA ταξινομεί: | Λ-857 |
|---|---|
| Πρότυπο: | Gs-HI/O |
| Τάση ισχύος: | AC220V |

