Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
Λάμποντας αεροσκάφη FAA 750W 200000cd που προειδοποιούν ελαφρύ IP66
| FAA ταξινομεί: | Λ-857 |
|---|---|
| Πρότυπο: | Gs-HI/O |
| Τάση ισχύος: | AC220v |
Δακτυλογραφήστε τα φω'τα μιας υψηλής έντασης 60W 200ms αεροσκαφών προειδοποίησης
| Πρότυπα FAA: | Λ-867 |
|---|---|
| Τύπος: | Δακτυλογραφήστε τα φω'τα μιας υψηλής έντασης 60W 200ms αεροσκαφών προειδοποίησης |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
IP67 διπλός επικεφαλής φωτισμός προειδοποίησης αεροσκαφών FAA L810 στους πύργους
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | φωτισμός προειδοποίησης αεροσκαφών στους πύργους |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Οδηγημένη προειδοποιώντας προστασία κύματος φω'των 100Lux IP67 32.5cd αεροπορία
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 85V~264V |
Ηλιακή εσωτερική θαλάσσια μπαταρία φωσφορικού άλατος φαναριών 3.2V3.3AH 300LUX 2W
| Ζωή ηλιακού πλαισίου: | >20years |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας: | >5years |
| Δύναμη ηλιακού πλαισίου: | 2W |
κόκκινο λάμψης L865 μέσο έντασης ηλιακό τροφοδοτημένο αεροπορίας φως παρεμπόδισης αεροσκαφών εμποδίων ελαφρύ
| Όνομα προϊόντων: | φως εμποδίων αεροπορίας |
|---|---|
| Τύπος μπαταριών: | Lead-acid |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V114AH |
50HZ αντιπαρεμβατικός ελαφρύς ελεγκτής αεροπορίας 5KW AC120V
| Πρότυπος τύπος: | 50HZ αντιπαρεμβατικός ελαφρύς ελεγκτής αεροπορίας 5KW AC120V |
|---|---|
| Εκτιμημένος δύναμη ανεφοδιασμός: | AC120V (±10%) |
| Εκτιμημένη ισχύς συχνότητα: | 50HZ-60HZ |
SUS304 ελαφρύς ελεγκτής αεροπορίας της Shell gs-OC/Z
| Πρότυπος τύπος: | Ελαφρύς ελεγκτής αεροπορίας |
|---|---|
| Εκτιμημένος δύναμη ανεφοδιασμός: | AC120V (±10%) |
| Εκτιμημένη ισχύς συχνότητα: | 50HZ-60HZ |
Φορητός τύπος ένα 16.5V 20km ηλιακό φως προειδοποίησης παρεμπόδισης 20W
| Τύπος: | Φορητός τύπος ένα 16.5V 20km ηλιακό φως προειδοποίησης παρεμπόδισης 20W |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AH |
20W μέσο φως προειδοποίησης παρεμπόδισης έντασης 2000cd
| Τύπος: | 20W μέσο φως προειδοποίησης παρεμπόδισης έντασης 2000cd |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
| Ικανότητα μπαταριών: | 12V24AHc |

