Όλα τα Προϊόντα
-
φως παρεμπόδισης αεροπορίας
-
Ηλιακό τροφοδοτημένο φως παρεμπόδισης
-
Φως παρεμπόδισης αεροσκαφών
-
Helipad φω'τα προσγείωσης
-
Θαλάσσιο φως φαναριών
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα κινήσεων
-
Ηλιακό φως προειδοποίησης κυκλοφορίας
-
Φω'τα τροχοδρόμων αερολιμένων
-
Ελαφρύς ελεγκτής παρεμπόδισης
-
Φω'τα προειδοποίησης αεροσκαφών
-
Φω'τα μαξιλαριών ελικοπτέρων
-
Ηλιακά τροφοδοτημένα φω'τα ναυσιπλοΐας
-
LouisΤα φω'τα ποιοτικής αεροπορίας σε μια καλή τιμή, άνθρωποι συμπαθούν τα προϊόντα σας. -
JohnΘέλω ακριβώς να σας ευχαριστήσω για τον επαγγελματισμό σας. Έλαβα τα θαλάσσια φανάρια, και όλα είναι ΕΝΤΑΞΕΙ. Ι αναμένοντας με ενδιαφέρον την εργασία με το σας στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ aviation obstruction light ] αγώνας 119 προϊόντα.
Τύπος FAA λ-865 ένα φως παρεμπόδισης αεροπορίας πύργων 40W
| Πρότυπα FAA: | Λ-865 |
|---|---|
| Τύπος: | Τύπος FAA λ-865 ένα φως παρεμπόδισης αεροπορίας πύργων 40W |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Διπλό χρώμα Dia 255mm φως παρεμπόδισης αεροπορίας 2000cd
| Πρότυπα FAA: | Λ-864 |
|---|---|
| Τύπος: | Διπλό φως παρεμπόδισης αεροπορίας χρώματος 2000cd |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
FAA λ-867 φως παρεμπόδισης αεροπορίας υψηλής έντασης
| Πρότυπα FAA: | Λ-867 |
|---|---|
| Τύπος: | FAA λ-867 φως παρεμπόδισης αεροπορίας υψηλής έντασης |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Χαμηλή έντασης παρεμπόδιση ελαφρύ 300LUX αεροπορίας IEC 32CD ηλιακή
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Κόκκινο χαμηλό φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης ηλιακό τροφοδοτημένο |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
Gs-LI/D διπλό φως παρεμπόδισης αεροπορίας AC110V 220V για τον πύργο
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | Φως παρεμπόδισης αεροπορίας για τον πύργο |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24V/48V |
Κόκκινο χαμηλό φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης ηλιακό τροφοδοτημένο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Κόκκινο χαμηλό φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης ηλιακό τροφοδοτημένο |
|---|---|
| Ζωή υπηρεσιών πηγής φωτός: | >100000 ώρες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μονο κρυστάλλινο ηλιακό πλαίσιο πυριτίου |
FAA λ-864 μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης
| Πρότυπα FAA: | Λ-864 |
|---|---|
| Τύπος: | FAA λ-864 μέσο φως παρεμπόδισης αεροπορίας έντασης |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Μέση παρεμπόδιση ελαφρύ 40W αεροπορίας έντασης 20000CD
| Πρότυπα FAA: | Λ-864/865 |
|---|---|
| Όνομα: | Η μέση ένταση δακτυλογραφεί ένα φως αναγνωριστικών σημάτων αεροσκαφών |
| Τάση ισχύος: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V/220V, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 12V/24/48V |
Ελαφριά χαμηλή ένταση παρεμπόδισης αεροπορίας ICAO κόκκινη σταθερή ελαφριά IP68
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Λειτουργούσα τάση: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 85V~264V |
Απεικονίστε τα φω'τα παρεμπόδισης αεροπορίας των οδηγήσεων δομών 32cd με το φωτοκύτταρο
| FAA ταξινομεί: | Λ-810 |
|---|---|
| Τύπος: | GS-LI/B GS-LI/A |
| Λειτουργούσα τάση: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V |

